HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ANADOLU SELÇUKLU EMLAK, sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemizde emlak anlayışının şeffaf hale getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda geçmişten gelen profesyonellik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek emlak dünyasında saygın bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve oluşan yeni talepleri yakından takip eden firmamız, güçlü idari ve yoğun bilgi birikimi ile Konya'da faaliyete başlamıştır. Büyük veya küçük ayırt etmeksizin üstlendiği tüm görevleri layığı ile hayata geçirmeye odaklı; öncü ve örnek nitelikte hizmet anlayışını, kaliteli iletişim kurma kabiliyeti ile birleştirerek alanın ve satanın memnun olduğu bir kuruluş olmaya yönelik çalışmaktadır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmak gayesinde olan ANADOLU SELÇUKLU EMLAK’ın, deneyim ve profesyonelliği ile geliştirmiş olduğu stratejiler; geleceğe güvenle bakan bir portföye sahip olmasına sebep olmuştur.

Tüm hizmet, taahhüt ve ticaret hayatında modern yönetim teknikleri kullanmayı bilen, piyasada kendini kanıtlamış bir ekip, kalitesi belgelenmiş marka ve uzmanların destek ve katılımları ile çalışmak ANADOLU SELÇUKLU EMLAK'ın temel politikasını oluşturur.

KARATAY MERAM SEÇLUKLU